Built with Berta.me

  1.  

     

     

    NAGRADE:

    Zlatna Arena za scenografiju filma Osmi povjerenik, Pulski filmski festival 2018.

    Zlatna inspiracija za najbolji scenarij filma Sanjala si da si sretna, Bašta film fest 2017.

    Marul za umjetničko ostvarenje za predstavu 'Sada je zapravo sve dobro', 24. Marulićevi dani 2014.

    Zlatna Arena za scenografiju filma Ljudožder vegetarijanac, Pulski filmski festival 2012.

     

    SCENOGRAFIJA - FILM:

    OSMI POVJERENIK red: Ivan Salaj, 2017

    Produkcija: Alka film 

     

    TVRĐAVA BARONE red: Zoran Budak, 2016, 20’

    Produkcija: Gral film

     

    THE LAKE red: Steven Quale, 2016,

    Produkcija: EuropaCorp

     

    PO ČOVIKA red: Kristina Kumrić, 2015, 20’

    Produkcija: Restart

    Toronto International film festival 2016

     

    PLAVI PETAR red: Marko Šantić, 2015, 15’

    Produkcija: Jako dobra produkcija

    IMENA VIŠNJE red: Branko Schmidt, 2014, 90'

    Produkcija: HRT

     

    TREBALO BI PROŠETATI PSA red: Filip Peruzović, 2014, 70'

    Produkcija: HRT

    Pulski filmski festival 2014

     

    KOKOŠKA red: Una Gunjak, 2014, 15'

    Produkcija: Wostock / Nukleus film

    Tjedan kritike, Cannes 2014

    Sarajevo film festival, Srce Sarajeva za najbolji kratki film 2014

    Europska filmska nagrada za najbolji kratki film 2014

    Sundance film festival 2015

     

    KAD MOBITELI UTIHNU red: Branko Schmidt, 2014, 15'

    Produkcija: HRT, EBU drama

    Zagreb film festival 2014

     

    ZAGREB CAPPUCINO red: Vanja Sviličić, 2014, 80'

    Produkcija: Maxima film

    Pulski filmski festival 2014

    Göteburg Film Festival 2014

     

    OMNIBUS: KRATKI SPOJEVI red: S. Tarokić, H. Jušić, A. Mardešić, D. Juričan, 2013, 70'

    Produkcija: HRT

    Pulski filmski festival 2014

     

    LJUDOŽDER VEGETARIJANAC red: Branko Schmidt, 2012, 85'

    Produkcija: Telefilm

    Pulski filmski festval 2012 – Zlatna Arena za najbolji film

    Moskovski filmski festival 2012

     

    REKLAME, (odabrani klijenti):

    Erste Bank, Podravka, Karlovačka pivovara, Frank, Vip, Carlsberg

     

    SCENOGRAFIJA KAZALIŠNIH PREDSTAVA:

    SHAKEPREARE LJETNE NOĆI - VARIJACIJE red: Lenka Udovički, 2016,

    Produkcija: Teatar Ulysses,

    SADA JE ZAPRAVO SVE DOBRO red: Olja Lozica, 2013,

    Produkcija: ZKM

    Marulovi dani  2014 – nagrada za najbolju predstavu u cjelini, nagrada za umjetničko ostvarenje u cjelini

    Festival glumca 2014 – nagrada za najbolju predstavu u cjelini

    RECES I JA red: Olja Lozica, 2010,

    Produkcija: Teatar Exit

    Marulićevi dani 2011 – Marul za najbolju režiju, Marul za najbolju predstavu u cjelini,

     

    ASISTENT SCENOGRAFA:

    OTOK LJUBAVI red: Jasmila Žbanić, 2014, 90'

    Produkcija: Produkcija Živa / Deblokada

     

    BLOODRAYNE III red: Uwe Boll, 2011, 79'

    Produkcija: Boll AG

     

    AUSCHWITZ red: Uwe Boll, 2011, 73'

    Produkcija: Boll AG

     

    BLUBBERELLA red: Uwe Boll, 2011, 87'

    Produkcija: Boll AG

     

    MAX SCHMELING red: Uwe Boll, 2011, 123'

    Produkcija: Boll AG

     

    REŽIJA I SCENARIJ:

     

    SANJALA SI DA SI SRETNA

    Produkcija Kino klub Zagreb, 2015, 20'

    Zagreb film festival 2015

    31st Valencia International Film Festival Cinema Jove

     

    REKAO JE DA JE JAKO UMORAN, 2012, 13'

    Produkcija: Kino klub Zagreb

    Zagreb film festival: Kockice 2012

     

    SRETAN ROĐENDAN MARIJA, 2011, 15'

    Produkcija: Kult film

    Pulski filmski festival 2011

    Asterfest, Strumica, Makedonija 2011

    HRT

     

    Mama, 2007, 7'

    Produkcija: Akademija dramskih umjetnosti

    Dani hrvatskog filma 2007

    Zagreb film festival – Kockice 2007

     

    UKRADENO, 2007, 11'

    Produkcija:  Akadmija dramskih umjetnosti

    Motovunski filmski festival 2007

    Nagrada za najbolju produkciju FRKA - 2007

     

    ODABRANE NAGRADE NA ARHITEKTONSKIM NATJEČAJIMA:

     

    SPOMEN OBILJEŽJE GLINA, 2012, 2. nagrada, koautor

    DJEČJI VRTIĆ FINIDA, 2008, prva nagrada, koautor

    STAMBENO NASELJE SOPNICA, 2008, prva nagrada, koautor

     

    OBRAZOVANJE:

     

    Akademija dramske umjetnosti, Zagreb, 2007-2009, BA Film and TV Directing,

    Arhitektonski fakultet, Zagreb, 1999-2006, MA Architecture

     

    RADIONICE:

    'Sourcing Within' s Ang Gey Pin - 2015

    Berlinale Talents Campus 2014

    Sarajevo Talents 2014

     

    JEZICI:

    Engleski (C1), talijanski (B1), francuski (A2), njemački (A1)